Zarejestruj się BEZPŁATNIE w serwisie i korzystaj z porad ekspertów

  • WSZYSTKIE
  • 2018
  • 2017
  • 2016

Czy obrót z tytułu sprzedaży mediów wlicza się do limitu zwolnienia podmiotowego?

Dodano: 29 marca 2019
Czy obrót z tytułu sprzedaży mediów wlicza się do limitu zwolnienia podmiotowego?

Księgowi rozliczający spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe wciąż mają wątpliwości co do tego, czy obrót z tytułu dostawy mediów do lokali mieszkalnych wykorzystywanych na cele mieszkaniowe, jest wliczany jest do wartości sprzedaży, o której mowa w art. 113 ust. 1 ustawy o VAT. Sprawdź szczegóły. 

Zyskaj DARMOWY dostęp do pełnej treści tego artykułu

Jeśli masz dostęp to zaloguj się


Dzięki darmowemu dostępowi Zyskasz:

  • Rozwiązania swoich problemów księgowych.
  • Poczucie bezpieczeństwa przy rozliczeniach.
  • Zawsze najlepszą ocenę w oczach swojego szefa.

Oficyna FK to:

  • Aktualne interpretacje prawa księgowego.
  • Narzędzia księgowe i kadrowe.
  • eBooki na temat najnowszych zmian w prawie.
  • Materiały Video.


Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła
NR 132 GRUDZIEŃ 2017 R.
ARP 132Wydanie bieżące

Zostań subskrybentem publikacji Rachunkowość i Podatki

Już nie popełnisz błędu - rachunkowość, podatki, ZUS - wszystko w jednym miejscu! 
Najważniejsze informacje i konkretne rozwiązania problemów podatkowych i rachunkowych. 
Dodatkowo praktyczne pomoce: wzory dokumentów, pism i druków, gotowe schematy księgowania.

Zamów bezpłatny numer »

wiper-pixel