Zarejestruj się BEZPŁATNIE w serwisie i korzystaj z porad ekspertów

  • WSZYSTKIE
  • 2018
  • 2017
  • 2016

Biuro rozlicza roczne PITy? Nie musi rezygnować ze zwolnienia z VAT!

/appFiles/site_128/images/autor/UXyQxwFWn7OGRIk.jpeg

Autor: Iwona Czauderna

Dodano: 1 stycznia 2017

Podmioty wykonujące m.in. usługi związane z obsługą rachunkowo-księgową, w szczególności: prowadzące księgi rachunkowe , księgi podatkowe i inne ewidencje do celów podatkowych , sporządzające i wypełniające deklaracje podatkowe – mogą w określonych warunkach, korzystać ze zwolnienia podmiotowego o którym mowa w art. 113 ust. 1 ustawy o VAT.

Zyskaj DARMOWY dostęp do pełnej treści tego artykułu

Jeśli masz dostęp to zaloguj się


Dzięki darmowemu dostępowi Zyskasz:

  • Rozwiązania swoich problemów księgowych.
  • Poczucie bezpieczeństwa przy rozliczeniach.
  • Zawsze najlepszą ocenę w oczach swojego szefa.

Oficyna FK to:

  • Aktualne interpretacje prawa księgowego.
  • Narzędzia księgowe i kadrowe.
  • eBooki na temat najnowszych zmian w prawie.
  • Materiały Video.


Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła
Więcej na temat
  • zwolnienie z VAT
  • rozliczenie roczne PIT
przeczytasz w Sprawdź »
nr 3 LUTY 2017
AFS03Wydanie archiwalne

Zostań subskrybentem publikacji Biuro Rachunkowe w praktyce

„Biuro rachunkowe w praktyce” to jedyny na rynku magazyn wyłącznie dla biur rachunkowych, który prezentuje nie tylko zagadnienia podatkowo-księgowe z uwzględnieniem różnych form rozliczeń podatników (pełne księgi, PKPIR, ryczałt), ale przede wszystkim omawia inne tematy niezbędne dla funkcjonowania biura rachunkowego w XXI wieku. 

Zamów bezpłatny numer »

Więcej na temat
  • zwolnienie z VAT
  • rozliczenie roczne PIT
przeczytasz w Sprawdź »
wiper-pixel